KEŞFET
HAKKIMIZDA

TREND DK 

Firmamız temel amaç olarak dünden bugüne kendi ülkemizin ve dünya üzerinde yaşayan herkesin geleceğini düşünerek doğanın ve enerji kaynaklarının korunmasının en önemli  noktalarından olan  geri dönüşüm üzerinde çalışma gayreti içindedir  ve çevreye karşı olan sorumluluğuyla yeşil ve çevre dostu ürünlere artan talep ve doğal kaynakları korumak ve çevre emisyonunu azaltmanın bilincindedir.

Proje kapsamındaki firmamız bu amaç doğrultusunda yurtiçinden tedarik edilen geri kazandırılabilir veya kullanım ömrünü tamamlamış kullanılmış  giysi ve ev tekstili  ürünlerinin ayrı ayrı tasniflenip temiz ve balyalanmış bir biçimde dünyanın bir çok bölgesindeki bağlantısının bulunduğu firmalara ihracını hedeflemektedir.


Dubai ve Türkiye’deki ortak kuruluşlarıyla birlikte 200’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren şirketimiz, şu anda İstanbul’da  Ataşehir, Avcılar, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Güngören, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sarıyer ve Silivri belediyeleri ile çalışmakta olup, Türkiye’nin birçok ilinde faaliyetlerine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ


Teksitil geri dönüşümü sektöründe, hizmetimizi dünya standartlarına ulaştırmak ve bu hizmet anlayışını ülke geneline yaymak.

MİSYONUMUZ


Tekstil atıklarının kaynağında toplanmasını sağlayarak çevre kirliliğini önlemek ve bu atıkların işlenerek ülkemize ekonomik katma değer haline getirilmesini sağlamak.

worker

BİZE ULAŞIN

Sizinde tekstil geri dönüşümüyle ilgili projeniz varsa bize ulaşın.